تاریخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۰۲
کد خبر: ۲۰۸۴۳۶
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان:
‌می‌متالز - مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه در ساخت ساختمان جدید پزشکی قانونی استان اصفهان درخور تحسین است.

به گزارش می‌متالز، علی سلیمان پور ضمن تشکر و قدردانی از ایفای مسوولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: با همدلی و همراهی امام جمعه اصفهان و رئیس دادگستری کل استان اصفهان و مجمع خیران استان اصفهان اقدامات موثری در ساخت و بهبود فضای فیزیکی جدید برای اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان انجام شده است.

وی افزود: طی چندین جلسه با مجمع خیرین استان اصفهان و تشریح شرح وظایف اداره کل پزشکی قانونی اصفهان مشکلات زیرساختی این اداره تبیین شد و با همکاری جامعه خیران استان اصفهان و در راس آن مساعدت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، که همواره در امور خیر پیش قدم است؛ بخش قابل توجهی از تامین فضای فیزیکی این اداره برطرف شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با تاکید بر کمک شایسته و مساعدت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در ساخت مکان جدید این اداره گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان بخشی از تاسیسات برقی پروژه در حال احداث ساختمان جدید پزشکی قانونی استان اصفهان را برعهده گرفت که در خور تقدیر و تحسین است.

وی اضافه کرد: سالهاست که درصدد ارتقاء کیفی فضای فیزیکی اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان هستیم که به دلیل محدودیت‌های اعتباری به نتیجه نرسیده بود و اینک امیدواریم با همدلی و مساعدت مجمع خیران و عنایت ویژه مسوولان استان اصفهان، فاز نخست این پروژه درسال جاری به بهره برداری برسد و با کیفیت مطلوب در فضای فیزیکی مناسب به ارباب رجوع خدمت رسانی کنیم.

سلیمان پور اهمیت مشارکت شرکت فولاد مبارکه در توسعه فضای فیزیکی مجموعه پزشکی قانونی استان اصفهان را تشریح کرد و توضیح داد: یک سوم از پرونده‌های قضایی در دادگستری و مجامع قضایی استان اصفهان در اداره کل پزشکی قانونی، کارشناسی می‌شود و طبیعی است میزان مراجعه به این اداره زیاد باشد؛ لذا نیاز است که ضعف در زیرساخت‌های فیزیکی اداره پزشکی قانونی استان اصفهان برطرف شود که این مهم با مساعدت و همدلی مجمع خیران استان اصفهان و به ویژه شرکت فولاد مبارکه، در حال رفع شدن است.

گفتنی است در آیین تجلیل از اعضای مجمع خیران استان اصفهان که در ساخت ساختمان جدید اداره کل پزشکی قانونی سهیم بوده اند؛ با اهدا لوح از نماینده مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، تقدیر به عمل آمد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده