تاریخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۰۶
کد خبر: ۲۰۸۶۸۰
‌می‌متالز - بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از حامیان برگزاری شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سال جاری حضور دارد.

به گزارش می‌متالز، مراسم نهایی جشنواره تعاونی‌های برتر و تقدیر از برگزیدگان به رسم هر ساله در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌گردد و تعاونی‌های برتر استانی در هفته تعاون (۱۳ تا ۲۰ شهریور) باحضور مقامات استانی و تعاونی‌های برتر ملی نیز در روز تعاون (۱۳شهریور) با حضور مقامات کشوری تجلیل و تکریم خواهند شد.

بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از نهاد‌های مالی تخصصی و توسعه‌ای بخش تعاون همواره به عنوان یکی از حامیان و برگزارکنندگان جشنواره حضوری فعال دارد. "شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کار‌های تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت‌های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، برگزار می‌شود.

از این رو دبیرخانه جشنواره از مدیران تعاونی‌های فعال و در حال بهره برداری دعوت نموده است برای حضور در فرایند‌های گام به گام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر از تاریخ ۱۸ اردیبهشت نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی تحت مدیریت خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور؛ https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام نمایند.

مهلت بهنگام سازی اطلاعات در سامانه مورد اشاره تا تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ می‌باشد و پس از آن، امکان تکمیل"پرسشنامه شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر" برای تعاونی‌های واجد شرایط فراهم خواهد شد.

شرکت‌های تعاونی برای کسب شرط لازم جهت باقی ماندن در میان برترین‌ها لازم است به موضوع بهنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور و کسب رتبه اعتباری مناسب اهتمام لازم را داشته باشند تا امکان تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره برای آن‌ها فراهم گردد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده