تاریخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۴۲
کد خبر: ۲۰۹۲۴۹
فروش بیش از ۲۶ هزار میلیارد ریالی فولاد مبارکه در بورس کالا؛
‌می‌متالز - نرخ متوسط هر تن از این محصول به ۲۰۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال رسید که در حدود ۶ درصد رشد را نسبت به آخرین معامله ثبت‌شده آن نشان می‌دهد.

به گزارش می‌متالز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در هفته سپری‌شده، فروش ۲۶ هزار و ۷۴ میلیارد ریالی را ثبت کرده، در این هفته شاهد عرضه و معامله بیش از ۱۲۹ هزار تن محصول ازجمله ۱۲۰ هزار تن ورق گرم بوده‌ایم.

در هفته سپری‌شده شاهد عرضه ۱۲۰.۰۱۰ تن ورق گرم این شرکت بوده‌ایم، این عرضه با تقاضای جالب‌توجه ۱۵۳ هزار تنی همراه بود.

نرخ متوسط هر تن از این محصول به ۲۰۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال رسید که در حدود ۶ درصد رشد را نسبت به آخرین معامله ثبت‌شده آن نشان می‌دهد. همچنین این نرخ ۴ درصد بالاتر از نرخ پایه‌ی عرضه بود. ارزش معاملات این محصول به بیش از ۲۴ هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال رسید.

در این هفته همچنین شاهد عرضه ۴۵.۰۰۰ تن تختال این شرکت بوده‌ایم و این عرضه با تقاضای ضعیف ۵.۸۰۰ تنی همراه بود. نرخ تختال نیز به ۱۷۱ میلیون ریال در هر تن رسیده، که ۲.۵ درصد بیشتر از نرخ‌های هفته گذشته است. ارزش معاملات تختال شرکت به بیش از ۹۹۲ میلیارد ریال رسید.

عرضه ۳.۰۰۰ تنی ورق قلع اندود این شرکت با تقاضای مشابهی همراه بود. نرخ ورق قلع اندود نیز با ۳ درصد رشد به بیش از ۲۹۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن نیز به حدود ۸۷۱ میلیارد ریال رسید.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده