تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۳۰
کد خبر: ۲۰۹۵۰۴
نائب رئیس اتاق تهران:
‌می‌متالز - نائب رئیس اتاق تهران گفت: شرکت فولاد مبارکه مایه مباهات و افتخار کشور است چراکه علیرغم تمام محدودیت‌های تحریمی و شیوع کرونا توانست به رکورد‌های متعددی در تولید دست یابد.

به گزارش می‌متالز، علاءالدین میرمحمدصادقی اظهار کرد: موانعی در صادرات محصولات فولادی وجود دارد که در دراز مدت برطرف می‌شود؛ چراکه تحریم‌ها نقش موثری در تولید و صادرات محصولات فولادی کشور نداشته است.

وی افزود: تحریم‌ها می‌تواند به فرصتی تبدیل شود تا صنایع با خودباوری و ارتقاء دانش بومی و تکیه بر توان متخصصان داخلی بتوانند به نیاز‌های موجود پاسخ دهند و موتور تولید بیش از پیش حرکت کند.

نائب رئیس اتاق تهران تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه با دستیابی به رکورد‌های سالیانه و ماهانه به ویژه در سال گذشته که با فشار‌های حداکثری همراه بود موجب دلشادی دلسوزان انقلاب شد و باید از زحمات تمام پرسنل این شرکت تشکر و قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: شرکت فولاد مبارکه مایه مباهات و افتخار کشور است چراکه علیرغم تمام محدودیت‌های تحریمی و شیوع کرونا توانست به رکورد‌های متعددی در تولید دست یابد.

میرمحمدصادقی گفت: تلاشگران در شرکت فولاد مبارکه جایگاه صنعت فولاد کشور را در جهان حفظ کرده اند و مطمئن هستیم با تلاش پرسنل این شرکت و بقیه شرکت‌های فولادی کشور می‌تواند به افق ۱۴۰۴ و تحقق ۵۵ میلیون تن فولاد نزدیک شود..

وی افزود: تامین نهاده‌های معدنی پایدار برای صنایع فولادی با سرمایه گذاری محقق می‌شود؛ چراکه این منابع در کشور موجود است و نیاز به توسعه سرمایه گذاری در زمینه اکتشاف و استخراج این بخش است.

نائب رئیس اتاق تهران گفت: وزارت صمت و وزارت اقتصاد نقش مهمی در مانع زدایی و پشتیبانی در تولید صنایع دارند چرا که مساعدت و وفاق این دو وزارتخانه با صاحبان تولید، به ویژه در بخش مالیات می‌تواند در تحقق شعار سال موثر باشد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده