تاریخ: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۵۳
کد خبر: ۲۱۳۷۲۱
‌می‌متالز - روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی سالروز تأسیس این بانک را تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۱ خردادماه سالروز تأسیس بانک کشاورزی را به همه کشاورزان شریف کشورمان، مشتریان عزیز و همکاران گرانقدرم در بانک کشاورزی تبریک عرض می­ کنم.

با ایجاد بانک کشاورزی و فعالیت آن در طول زمان، فرصت­‌های بی نظیری برای رشد و توسعه بخش کشاورزی ایجاد شده و به هر جای کشور عزیزمان که می‌نگریم، آثار درخشان فعالیت این بانک در قالب طرح‌های تولیدی و باغات و مزارع سرسبز، مزارع پرورش دام و طیور و آبزیان، مکانیزاسیون کشاورزی، کارخانجات فرآوری لبنیات و رب و کنسانتره میوه و صنایع تبدیلی، سردخانه ­ها و صد‌ها طرح و فعالیت سازنده و اشتغال زا قابل مشاهده است. در سال ­های اخیر، ایجاد گلخانه‌های مدرن، سردخانه­‌های کنترل اتمسفر و پایانه‌های صادراتی و مجتمع ­های پرورش ماهی در عرصه­‌های دریایی هم به فهرست بلند طرح ­های ایجادی از محل تسهیلات بانک اضافه شده و بانک در سراسر کشور به محور اجرای طرح‌های جدید و مدرن سازی کشاورزی تبدیل شده است.

در صنعت بانکداری کشور هم، بانک کشاورزی بلند آوازه است و امروزه با بهره مندی از شبکه گسترده شعب در سراسر کشور و زیرساخت فناوری و محصولات و خدمات روز آمد بانکی، جایگاه بسیار خوبی در ارائه خدمات بانکی به جامعه سرافراز ایران، دارد.

به لطف خدای بزرگ، در سال­‌های اخیر با وجود شرایط جنگ اقتصادی، و تحریم­‌های ظالمانه و همچنین همه گیری کرونا و شرایط سخت ناشی از آن، کارکنان شریف بانک با پایداری و استقامت و دانش و تجربه بسیار خوب خود، از لحاظ عملکرد و ارایه خدمات در سطح ملی و بین المللی، بسیار موفق عمل کرده­ اند و یاری رسان مردم کشورمان برای عبور از این شرایط سخت، بوده ­اند.

خدای بزرگ را به خاطر توفیق خدمت در این بانک خوشنام و موثر و با سابقه شکر می­ کنیم و دست در دست هم مسیر ارائه خدمات ارزشمند را به همه هموطنان خود دنبال می ­کنیم. اعتماد مشتریان عزیز بانک، حمایت مسوولان کشور، تجارب ارزشمند و نام نیک پیشکسوتان و همدلی و همکاری همه همکاران بانک سرمایه بزرگ ما برای طی مسیر و غلبه بر مشکلات و دستیابی به موفقیت ­های بزرگتر خواهد بود.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)