تاریخ: ۲۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۰۳
کد خبر: ۲۱۷۷۹۱
‌می‌متالز - همزمان با روز دزفول (۴خرداد۱۴۰۰) مراسم کلنگ‌زنی مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش می‌متالز، در این مراسم، با حضور دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد، مهندس کوروش مودت مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان، مهندس علی قربانی مدیر کل سازمان نوسازی مدارس استان خوزستان، حجة‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی قاضی امام جمعه دزفول و جمعی از مسوولان محلی و مدیران ارشد بانک، عملیات احداث این مدرسه ۱۲ کلاسه در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با زیر بنای ۱۵۰۰ مترمربع آغاز شد.

مدیر عامل بانک پاسارگاد در این مراسم به تشریح خاطرات خود از منطقه دزفول در دوران دفاع مقدس پرداختند و بدین ترتیب ضمن تاکید بر نقش مهم مقاومت دزفول در حفظ مرز‌های کشور، ایمان، مقاومت و پایداری مردم دزفول را ستودند و روز دزفول قهرمان را گرامی داشتند.

دکتر قاسمی دزفول را وطن دوم خود نامیدند و در اقدامی بسیار خلاقانه، محلی را برای ساخت تندیس دزفول قهرمان در این مدرسه مشخص فرموده و نام این مدرسه را شهید قاسم سلیمانی اعلام کردند.

بدین ترتیب بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت‌های خود در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی، گامی جدید در جهت ارتقای فرهنگ و توسعه فضا‌های آموزشی کشور را بنا نهاد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده