تاریخ: ۲۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۲۵
کد خبر: ۲۱۷۷۹۵
‌می‌متالز - مدیرعامل بانک پاسارگاد درگذشت خسرو نایبی مدیر اسبق نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی و رئیس هیأت مدیره بانک خاورمیانه را تسلیت گفت.

به گزارش می‌متالز، متن پیام مجید قاسمی به این شرح است:

کلُّ مَنْ عَلی‌ها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ و الاکرامِ

آیینه‌داران جمال و جلال پروردگار، با صفای دل و جلای جان سرچشمه‌ی خیر و رحمت و برکت می‌شوند و با توکل بر کبریای رحمت حضرت حق، امانت‌دار مهر و راستی عظیمی می‌گردند که از ازل بر شانه‌های آسمان‌ها و زمین سنگینی می‌نمود.

ضایعه‌ی درگذشت استاد و برادر ارجمندمان، جناب آقای خسرو نایبی، که یک عمر عاشقانه و خالصانه با نگاهی امیدوار و سازنده، ضمن تربیت و پرورش سرمایه‌های انسانی کارآمد، خدماتی ارزنده را به هم‌میهنان شریف ارائه کرده‌اند، زخمی بر پیکره‌ی اقتصاد ایران شد. عاشقان صادق آبادانی و سازندگی در این مرز و بوم پرگهر، هرگز مدیریت دلسوزانه، اهتمام مشفقانه، تلاش مجدانه و صراحت و جدیت دلاورانه‌ی ایشان را در به ثمر نشاندن بارقه‌های مهر و امید و گره‌گشایی از کار مردم، از یاد نخواهند برد.

ضمن ارج نهادن به ثمرات حضور پر خیر و برکت آن مرحوم، این مصیبت را به خانواده محترم ایشان، اعضای محترم هیات‌مدیره و همکاران پرتلاش و متعهد بانک خاورمیانه و جامعه ارجمند نظام بانکی، تسلیت عرض می‌نمایم و از آستان لطف پروردگار برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان، صبر، شکیبایی و طول عمری با عزت و سلامتی مسالت دارم.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده