تاریخ: ۲۷ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۳۴
کد خبر: ۲۱۸۸۵۴
‌می‌متالز - شرکت فولاد هرمزگان در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی خود طبق تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و استانداری، حمایت ۲ هزار یتیم و فرزند محسنین شرق استان را متقبل شد.

به گزارش می‌متالز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان روز یکشنبه در خصوص اجرای این تفاهم نامه با قدردانی از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: با همکاری استانداری هرمزگان در راستای مسوولیت‌های اجتماعی و ایفای نقش بنگاه‌ها و صنایع بزرگ اقتصادی استان، شرکت فولاد هرمزگان به عنوان یکی از صنایع مهم استان حمایت این تعداد یتیم را در شرق استان برعهده گرفت.
جلیل تراهی افزود: امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های بنگاه‌های اقتصادی و صنابع غرب هرمزگان بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان هرمزگان را برطرف نماییم.
وی یادآورشد: از ابتدای اجرای طرح پویش ایران مهربان (۱۵ شهریور ۱۳۹۹) تاکنون، تعداد ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی جدید حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد در هرمزگان را برعهده گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان تصریح کرد: درحال حاضر ۱۵ هزار و ۳۲۷ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد هستند که همه افراد می‌توانند با مراجعه حضوری به واحد اکرام ایتام و یا با شماره تلفن (۰۷۶۳۳۶۷۰۹۳۴) و همچنین ارسال عدد یک به شماره (۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶) جهت ثبت‌نام اکرام ایتام اقدام و در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند.
تراهی در پایان از اقدام‌های ارزشمند نازنین شیبانی معاون منابع انسانی استانداری هرمزگان بواسطه پیگیری در تحقق هدف گذاری انجام شده در پویش ایران مهربان و جذب حامی برای ایتام قدردانی کرد.

در حال حاضر بیش از ۸۵ هزار خانوار با جمعیتی افزون بر ۲۱۶ هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان هستند.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) هرمزگان

عناوین برگزیده