تاریخ: ۳۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۵:۲۰
کد خبر: ۲۱۹۳۵۲
‌می‌متالز - به جای اینکه اینستاگرام برای همه کاربران تصمیم بگیرد که ویدیو‌ها شامل محتوای حساسیت برانگیز را در قسمت اکسپلور ببینند یا خیر، این شرکت به آن‌ها این اختیار را داده که در این مورد تصمیم بگیرند.

به گزارش می‌متالز، اینستاگرام تنظیمات جدیدی را برای بخش اکسپلور عرضه کرده که به کاربر این امکان را میدهد که میزان نمایش محتوای حساسیت برانگیز در قسمت اکسپلور اینستاگرام را کم یا زیاد کند.

محتوای حساسیت برانگیز از نظر اینستاگرام محتوایی هستند که ممکن است باعث ناراحتی یا اذیت شدن بعضی از کاربران بشوند. این محتوا میتوانند شامل عکس‌های نیمه لخت، ویدیو‌های خشن، خونریزی، محتوای با ادعا‌های اغراق آمیز در مورد محصولات سلامتی و ... باشند.

تازه ترین ویژگی اینستاگرام/ همه چیز در مورد تنظیمات جدید بخش اکسپلور اینستاگرام + عکس

محتوای حساسیت برانگیز از نظر اینستاگرام چیست؟

به جای اینکه اینستاگرام برای همه کاربران تصمیم بگیرد که این ویدیو‌ها را در قسمت اکسپلور ببینند یا خیر، این شرکت به آن‌ها این اختیار را داده که در این مورد تصمیم بگیرند.

کاربران برای دسترسی به این تنظیمات می‌توانند به بخش تنظیمات اینستاگرام، قسمت Account و بعد از اون به بخش Sensitive Content Control رفته و از بین سه گزینه موجود، گزینه مدنظرشان را انتخاب کنند.

گزینه Allow باعث نمایش بیشتر محتوای حساسیت برانگیز می‌شود، گزینه Limit نمایش چنین محتوایی را کمتر می‌کند و گزینه Limit More نمایش آن‌ها را از گزینه قبلی هم کمتر خواهد کرد.

این تنظیمات به مرور زمان برای همه کاربران فعال خواهد شد.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین