تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۴۸
کد خبر: ۲۱۹۷۰۵
‌می‌متالز - بر اساس اطلاعات به دست آمده از قیمت مسکن در کرج و حومه، لیستی از متوسط نرخ اجاره مسکن در برخی از مناطق کرج و حومه به دست آمده است. مناطق ارزان قیمت کرجبرای اجاره‌نشینی کدامند؟

به گزارش می‌متالز، با توجه به قیمت مسکن در استان البرز و آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، لیستی از متوسط نرخ اجاره ماهانه در برخی از مناطق کرج و حومه تهیه شده است. بر اساس آن در بین مناطق موجود در جدول زیر، محمد شهر ارزان‌ترین و کوی مهر و گوهردشت گران‌ترین نرخ اجاره را دارند.

متوسط نرخ اجاره در مناطق منظریه، ساماندهی و شاهین‌ویلا در کانال چهار میلیون تومان ثبت شده است.

فردیس، باغستان، شهر جدید اندیشه و گلشهر مناطقی هستند که متوسط نرخ اجاره در آن مناطق در کانال پنج میلیون تومان ثبت شده است.

شهرک بنفشه و مهرشهر – فاز ۴ با اجاره ماهانه در محدوده شش میلیون تومان و متوسط نرخ اجاره در مناطق گوهردشت و کوی مهر در محدوده هفت میلیون تومان اعلام شده است.

جهان‌شهر و عظیمیه مناطقی هستند که در بین مناطق جدول زیر نرخ اجاره ماهانه بالاتری دارند. متوسط نرخ اجاره در این مناطق در محدوده هشت میلیون تومان ثبت شده است.

در جدول زیر متوسط نرخ اجاره ماهانه در برخی از مناطق کرج و حومه را مشاهده می‌کنید. (دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر کرج و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.) (قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.

مناطق ارزان کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟ / اندیشه ارزان‌تر است یا گوهردشت؟

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده