تاریخ: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۴۲
بازدید: ۳۲۶
کد خبر: ۲۱۹۸۵۶
سرویس خبر : مسکن و ساختمان

اجاره مسکن در شرق تهران / تهرانپارس ارزان‌تر است یا نارمک؟

‌می‌متالز - با توجه به اطلاعات و قیمت‌ها موجود در بازار مسکن تهران، برای اجاره‌نشینی در مناطق شرق تهران چقدر هزینه لازم است؟ لیستی از متوسط قیمت اجاره ماهانه مسکن در برخی از محلات شرق تهران به دست آمده است.

به گزارش می‌متالز، بنا بر داده‌های موجود در بازار مسکن تهران و آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، لیستی از متوسط اجاره ماهانه در برخی از مناطق شرق تهران به دست آمده است.

بر اساس اطلاعات موجود در جدول زیر، تهرانپارس شرقی با متوسط اجاره ماهانه ۹٫۲ میلیون تومان، پیروزی ۹٫۸ میلیون تومان و حکیمیه ۱۰٫۵ میلیون تومان برای یک آپارتمان ۸۰ متری ثبت شده است.

نارمک و نیروی هوایی مناطقی هستند که متوسط اجاره در آن مناطق در محدوده ۱۲ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین نرخ اجاره در تهرانپارس غربی و شمس آباد مناطقی هستند که در کانال ۱۳ میلیون تومان ثبت شده است.

متوسط قیمت اجاره مسکن در سید خندان ۱۴٫۶ میلیون تومان و در هروی ۱۷ میلیون تومان و در منطقه ازگل ۱۸ میلیون تومان ثبت شده است که در بین مناطق زیر نرخ اجاره بالاتری دارند.

در جدول زیر متوسط اجاره ماهانه در برخی از مناطق شرق تهران را مشاهده می‌کنید. (دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.) (قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده