تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۴۰
بازدید: ۴۷۱
کد خبر: ۲۲۱۸۵۸
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

واکسیناسیون ۲۴۰ هزار کارمند نظام بانکی ادامه دارد

‌می‌متالز - دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی گفت: در تهران از روز یکشنبه هفته قبل، تقریبا در ۱۸ ایستگاه، تزریق واکسن به کارمندان شبکه بانکی شروع شده است.

به گزارش می‌متالز، محمدرضا جمشیدی، دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی در خصوص روند تزریق واکسن به کارمندان شبکه بانکی با بیان اینکه از تاریخ نهم مردادماه سال جاری، واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی از جمله بانک مرکزی، بانک‌های دولتی و بانک‌های خصوصی شروع شده است اظهار داشت: در اولین روز این طرح یعنی پنج شنبه هفته قبل‌تر (هفتم مردادماه ۱۴۰۰) به حدود ۱۰۰ نفر به صورت نمادین در ساختمان باشگاه بانک مرکزی واکسن کرونا تزریق شد. پس از آن، بانک‌ها از روز جمعه (هشتم مردادماه ۱۴۰۰) در استان‌های مختلف، واکسیناسیون را شروع کردند.

وی افزود: در تهران نیز از روز یکشنبه به بعد، تقریبا در ۱۸ ایستگاه، تزریق واکسن به کارمندان شبکه بانکی شروع شده است. عمدتا هم از درمانگاه‌های بانک ملی، یک واحد از بانک رفاه کارگران و یک واحد نیز از بانک مسکن برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است.

جمشیدی تاکید کرد: به این ترتیب اسامی حدود ۲۴۰ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی در اختیار بانک مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفته است و بر این اساس نوبت بندی و به آن‌ها ابلاغ شده است که در چه روز و چه ساعتی به کدام ایستگاه مراجعه کنند و واکسینه شوند. در حال حاضر آماری از تعداد افرادی که واکسینه شده اند، در اختیار نداریم. وی افزود: سعی می‌شود تا پایان هفته جاری، تمام افرادی که ثبت نام کرده اند در سراسر کشور واکسینه شوند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده