تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۳۰
بازدید: ۴۱۷
کد خبر: ۲۲۲۰۸۵
سرویس خبر : اجتماعی

پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت قهرمانی در جام حذفی فوتبال

‌می‌متالز - باشگاه فولاد خوزستان همواره مظهر مردانگی، صلابت و از همه مهم‌تر پهلوانی بوده و هست. آن‌ها قهرمانی در میدان ورزش را با پهلوانی در عرصه‌ی زندگی تکمیل کردند.

در واقع صاحبان واقعی قهرمانی در جام حذفی فوتبال کشور شهدایی هستند که در راه اعتلای ایران اسلامی دست از جان شستند. جانبازانی هستند که با الگو گرفتن از سقای کربلا بخشی از وجودشان را نثار خاک وطن کردند و بانی این قهرمانی در حقیقت ایثارگرانی هستند که هشت سال جانانه در برابر تجاوز بعثیان مبارزه کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمن بیفتد؛ و در نهایت صاحب این پیروزی همه کارکنان و مدیران مجموعه تولیدکننده فولادخوزستان هستند که در عرصه صنعت با تلاش و کوشش خویش پرچم اقتصاد ملی را برافراشته می‌نمایند.
امید که قهرمانی تیم شایسته فولاد خوزستان علاوه بر شادی آفرینی برای مردم نجیب و خونگرم این استان، شروعی برای فتح قله‌های موفقیت در عرصه‌ی بین‌المللی باشد.
اینجانب قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان در رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور را صمیمانه تبریک عرض نموده و از مدیرعامل باشگاه، سرمربی، بازیکنان، کادر فنی، هواداران خونگرم و تمامی اعضای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان برای رقم زدن این موفقیت بزرگ کمال تشکر را دارم.
سلامت و پایدار باشید

امین ابراهیمی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

منبع: فولاد خوزستان

عناوین برگزیده