تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۴۸
بازدید: ۳۵۸
کد خبر: ۲۲۲۶۹۶
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

اختصاص ۷۰۰۰ میلیارد ریال به وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا

‌می‌متالز - مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از اختصاص و پرداخت مبلغ ۷۰۰۰ میلیارد ریال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبر داد.

به گزارش می‌متالز، مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با اشاره به ضرورت مقابله با شیوع و درمان بیماری کرونا که تقریبا تمام کشور را با درصد بالا تحت تاثیر قرار داده از اختصاص و پرداخت مبلغ ۷۰۰۰ میلیارد ریال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبر داد.

امیدحاجتی مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با اشاره به ضرورت مقابله با شیوع و درمان بیماری کرونا که تقریبا تمام کشور را با درصد بالا تحت تاثیر قرار داده از اختصاص و پرداخت مبلغ ۷۰۰۰میلیارد ریال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبر داد.

وی با اشاره به منویات امروز مقام معظم رهبری (مدضله العالی) در اهمیت مقابله همه جانبه با این بیماری و کمک تمام دستگاه‌های مسوول به وزارت بهداشت و درمان و کادر درمانی این وزارتخانه که در خط مقدم مبارزه هستند، آمادگی این سازمان را در جهت کمک حداکثری به این بخش اعلام و ابراز امیدواری نمود با عملکرد به موقع مسوولین و رعایت موارد بهداشتی از سوی ملت شریف ایران اسلامی شاهد کنترل هرچه سریع‌تر شیوع این بیماری باشیم.

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها همچنین از پرداخت مبلغ ۱۵۳۰۰ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تا کنون به این حوزه خبرداد و گفت: با پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد جمع مبلغ پرداختی از منابع سازمان هدفمندسازی به این امر مهم به مبلغ ۲۲۳۰۰ میلیارد ریال رسید.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده