تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۳۵
بازدید: ۴۵۸
کد خبر: ۲۲۳۵۱۳
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
‌می‌متالز - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۵۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان است.

به گزارش می‌متالز، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۵۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۵۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت یورو ۳۰ هزار و ۵۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۴۷۲ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی قیمت دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۷۲۹ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۴۱۷ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۷۹۵ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده