تاریخ: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۴۸
کد خبر: ۲۲۵۸۹۲
‌می‌متالز - شعبه شهرک صنعتی شمس آباد بانک ملی ایران افتتاح شد.

به گزارش می‌متالز، شعبه شهرک صنعتی شمس آباد با حضور حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران، اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران، محمد جواد داوری رئیس اداره امور شعب جنوب تهران، علی خسروی رئیس اداره امور شعب شمال تهران، مدیران شهرک و دفتر صنایع تهران و برخی از مسوولان شهری و منطقه‌ای افتتاح شد.

در این مراسم حسن مونسان ضمن تبریک هفته دولت و بانکداری اسلامی بیان داشت: هدف از ایجاد و افتتاح شعبه در شهرک‌های صنعتی، ارائه سرویس‌های ویژه به صنعتگران و همچنین حضور فعال و موثر در محیط‌های فعال و مولد اقتصادی است.

وی افزود: فضا‌هایی که برای کشور ارزش آفرین و ارز آفرین است؛ می‌تواند تولید ناخالص داخلی و اشتغال مولد را بهبود بخشد. عضو هیات عامل بانک ملی ایران با اشاره به لزوم اصلاح نظام بانکی کشور به منظور چابکی و توانمندی بیشتر گفت: امروزه تولید کنندگان ما نباید برای تامین مالی طرح‌ها و سرمایه در گردش واحد‌های خود، دچار بوروکراسی‌های اداری شده و از فعالیت اصلی و توسعه کسب و کار عقب بمانند. در همین راستا بانک ملی ایرن اقداماتی به منظور تسریع در فرآیند اعطای تسهیلات، تخفیف در پرداخت دیون واحد‌های تولیدی و تهیه بسته‌های حمایتی برای خریداران و فروشندگان بورس کالا انجام داده است.

در ادامه این مراسم محمد جواد داوری رئیس اداره امور شعب جنوب تهران ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از تولید بیان داشت: امروز نیاز هست که فاصله سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط با تولید از همه جهات و ابعاد کم شده و امکانات لازم برای کارآفرینان و تولید کنندگان فراهم شود به گونه‌ای که تولید کننده دغدغه‌ای به جز تولید نداشته باشد.

در پایان نماینده صاحبان صنایع، ضمن قدردانی از خدمات بانک ملی ایران، به بیان مشکلات و دغدغه‌های تولید کنندگان پرداخت. شایان ذکر می‌باشد در حاشیه افتتاح این شعبه از چند کارخانه و واحد تولیدی در شهرک صنعتی شمس آباد بازدید شد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)