تاریخ: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۲۴
کد خبر: ۲۲۶۷۴۹
‌می‌متالز - برای افزایش سرمایه هم برنامه داریم ۶-۷ پروژه با نیاز افزایش سرمایه در دست است که محل آن از تسهیلات و محل سود و یا آورده سهامداران است و بعد از عرضه افزایش سرمایه انجام می‌شود.

به گزارش می‌متالز، علی عباسلو، مدیر عامل و عضو هیات مدیره جهان فولاد سیرجان: شرکت جهان فولاد سیرجان با سرمایه یک و نیم میلیارد تومان در سال ۸۸ ثبت و فعالیت خود را ۸۹ شروع کرد و امروز سرمایه شرکت جندین برابر شده است.

شرکت در بین تولید و صادر کنندگان داخلی قرار دارد و از نظر کیفیت و مرغوبیت تجهیزات همه برند‌ها ایرانی است.

از ۵ شرکت زیر مجموعه سه عدد آن‌ها افتتاح ملی بودند و این شرکت‌ها تمام از برند‌های مطرح تجهیز شده است و اولین شرکتی است که در تحریم بدون حضور خارجی‌ها به کار خود ادامه داده است.

برای افزایش سرمایه هم برنامه داریم ۶-۷ پروژه با نیاز افزایش سرمایه در دست است که محل آن از تسهیلات و محل سود و یا آورده سهامداران است و بعد از عرضه افزایش سرمایه انجام می‌شود.

قیمت گذاری دستوری در اقتصاد جواب نمی‌دهد اصل علم اقتصاد ر اساس عرضه و تقاضا که تعیین کننده قیمت است، زمانی که قیمت میلگرد و شمش را فیکس می‌کنید سایر اجزای سیستم را نمی‌توانید ثابت نگه دارید که این کار قطعا تاثیر منفی روی روند کاری می‌گذارد، در نتیجه قیمت تمام شده به سمتی می‌رود که خارج از اراده است.

در بحث شمش فولاد بخش کوچکی به ماده اولیه مربوط است و ماده اولیه درصدی از لوپ بسته است شاید تاثیر کمتری داشته باشد قطعا تاثیر دارد و تاثیر آن مثبت نخواهد بود.

تعداد بازدید : 10

منبع: صدای بورس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین