تاریخ: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۰۴
کد خبر: ۲۲۶۹۵۶
‌می‌متالز - شرکت فولاد اکسین پس از آخرین مرحله صادرات مستقیم بنام خود در سال ۱۳۹۷، توانست مجدداً صادرات محصولاتش را از خرداد ماه سال ۱۴۰۰ آغاز کند.

به گزارش می‌متالز، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: این شرکت طی دو سال گذشته موانعی بر سر راه صادرات مستقیم بنام خویش داشت که با رفع آن‌ها و برنامه ریزی مناسب توانست ضمن انعقاد قرارداد‌هایی با خریداران کشور‌های اروپایی و حوزه خلیج فارس، صادرات محصولات خود را مجدداً آغاز نماید. از سرگیری صادرات مستقیم محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان

وی خاطر نشان کرد: این شرکت به واسطه تولید ورق‌های فولادی عریض در کلاس جهانی و قابل رقابت با برترین تولیدکنندگان دنیا، توانسته نظر مصرف کنندگان خارجی بویژه اروپایی‌ها را به خود جلب نماید.

آسیابان افزود: بنا بر اظهار خریداران اروپایی، ورق‌های تولیدی این شرکت کیفیت بسیار مناسبی دارند به گونه‌ای که مصرف کنندگان ورق، آن را برتر از نمونه‌های آسیایی و در رده نمونه‌های اروپای غربی قرار می‌دهند.

مدیر عامل فولاد اکسین اظهار داشت: نکته حائز اهمیت آن است که کلیه مراحل فرآیند صادرات ورق از بازاریابی و مذاکره با مشتریان خارجی تا انجام تشریفات گمرکی و امورات بندری محموله‌های صادر شده ورق، برای نخستین بار و مستقلاً در شرکت فولاد اکسین خوزستان انجام گرفته است.

آسیابان در پایان خاطر نشان کرد، صادرات پایدار محصولات فولادی جزء اهداف استراتژیک شرکت فولاد اکسین خوزستان بوده و برنامه ریزی لازم جهت تحقق برنامه صادرات ۶۵،۰۰۰ تنی ورق‌های با ارزش افزوده بالاتر طی سال ۱۴۰۰ در راستای تأمین منابع ارزی خرید قطعات و تجهیزات کارخانه انجام گرفته است.

منبع: بورس امروز

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین