تاریخ: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۰۲
کد خبر: ۲۳۱۵۱۵
‌می‌متالز - استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تلاش‌های بانک مهر ایران در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی در این استان، تقدیر کرد.

به گزارش می‌متالز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی نامه‌ای خطاب به دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران نوشت:

«توفیق خدمت صادقانه و بی‌منت به، ولی نعمتان جامعه از الطاف بارز الهی و فرصت مغتنمی است که خداوند متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه در مسیر رضایت حق تعالی و خشنودی مردم گام بر می‌دارند و قطعاً کار برای رضای خداوند متعال بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

اقدامات شایسته و حمایت جناب‌عالی و مجموعه خدوم تحت مدیریت در استان، در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی و سنت حسنه مشارکت و حمایت از اقشار نیازمند در قالب طرح همیاران مهر، اعطای تسهیلات به دانشجویان کم‌بضاعت، تأمین اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی و کمک به آسیب‌دیدگان ناشی از وقوع زلزله در شهرستان دنا و کاهش آلام آن‌ها، بیانگر درایت، حسن توجه و مدیریت ارزنده جناب‌عالی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است.

لازم می‌دانم به پاس تکریم و ارج نهادن به زحمات و خدمات شایسته و درخور تحسین و حمایت‌گرانه جناب‌عالی، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به مردم عزیز در راستای مسوولیت اجتماعی که دارید از خداوند منان مسالت دارم.»

افزون بر این، سرهنگ مصطفی مثنوی، جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از این اقدام خلاقانه بانک در راستای تخصیص جریمه دیرکرد به خرید اقلام درمانی مبارزه با کرونا، قدردانی کرد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)