تاریخ: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۲۱
کد خبر: ۲۳۱۹۲۴
‌می‌متالز - نشریه داخلی بانک ملی ایران (سفیر)، با موضوع ویژه نود و سومین سالگرد تاسیس بانک منتشر شد.

به گزارش می‌متالز، نشریه سفیر در این شماره به حضور ۹۳ ساله بانک ملی ایران در عرصه اقتصاد پرداخت و گذری به مستند «ره صد ساله» و آیین رونمایی از آن داشت.

«ره صد ساله» آغاز راه بود و محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در یادداشتی با همین عنوان، از ضرورت‌های مستندسازی ۹ دهه فعالیت بانک می‌گوید.

در سفیر شماره ۲۸۷، روند ده ساله سپرده‌های بانکی بررسی می‌شود و گفتگو‌هایی با دکتر محمدرضا سعید آبادی معاون بین المللی کرسی یونسکو اینترنشنال، حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب بانک، جواد خیابانی مفسر و گزارشگر و همچنین گزارشی کامل از آیین رونمایی مستند «ره صد ساله» را می‌خوانید.

در ادامه خبرنگاران سفیر به سراغ مهدی محمدی تهیه کننده، معین کریم الدینی کارگردان، مرتضی سیدی نژاد نویسنده فیلمنامه، محمد جواد گلزاری تدوینگر مستند و نوید فرح مرزی چهره پرداز مستند ره صد ساله رفته و گفتگو‌های متفاوتی را از جریان ایده تا ساخت این مستند به رشته تحریر درآورده اند.

بررسی کتاب گنجینه موزه بانک ملی ایران نیز از دیگر بخش‌های جذاب سفیر است که مخاطبان می‌توانند آن را در گزارش یک رخداد خوب فرهنگی دنبال کنند.

موج خبر هم اخبار یک ماهه بانک را برای مخاطبان سفیر روایت می‌کند و آینه رسانه، اتفاقات مهم دنیای اقتصاد را گرازش می‌دهد.

«سفیر» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می‌شود و نسخه دیجیتال آن در بخش نشریات پورتال خبری بانک ملی ایران قابل دسترس است.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)