تاریخ: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۱۴
کد خبر: ۲۳۷۲۰۶
در بازار دوم معاملات فرابورس رقم می‌خورد:
‌می‌متالز - شرکت سیم و کابل ابهر با سرمایه ۱۰۲.۳ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد و در صف عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام ایستاد.

به گزارش می‌متالز، شرکت سیم و کابل ابهر پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از دوم آذر با نماد "بکابل" در گروه ماشین آلات و دستگاه‌های برقی به عنوان صد و شصت و سومین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام بایستد.


معرفی شرکت


 این شرکت سوم اسفند ۷۰ توسط محمدحسین کلاهی صمدی و سایر موسسین تأسیس شد و سال ۷۲ در زمینی به مساحت ۱۲۲ هزار متر مربع به بهره برداری رسید. این شرکت ابتدا در تهران و سپس در ۱۲ آبان سال ۸۲ در شهرستان ابهر ثبت شد.

شرکت سیم و کابل ابهر سه سال پس از بهره برداری اولین خط روکش سرب ایران را نصب و راه اندازی کرد و موفق به تولید کابل‌های مورد نیاز صنعت نفت برای نخستین بار می‌شود. شرکت به ترتیب در سال‌های ۸۳،۸۶ و ۹۶ موفق به تولید کابل ۱۳۲ کیلوولت، ۲۳۰ کیلو ولت و ۴۰۰ کیلو ولت برای نخستین بار در ایران شد و از سال ۹۸ دارای مجوز دانش بنیان تولیدی نوع ۲ صنعتی در سه کابل ۲۳۰ کیلوولت، کابل مالتی لایر و کابل ۴۰۰ کیلو ولت است.


سرمایه و ترکیب سهامداران


سرمایه شرکت با ۴۴۱ نیروی انسانی در بدو تاسیس ۲ میلیون تومان بوده و طی یازده مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۲.۳ میلیارد تومان رسیده است. شرکت تولیدی گرانول قزوین با ۲۵ درصد، علیرضا کلاهی صمدی با ۴۰.۳ درصد سهام گلریز کلاهی صمدی ۱۵.۹ درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.


صورت سود و زیان

مشخصات شرکت ۱۰۲ میلیارد تومانی و آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی

 


سیاست تقسیم سود

مشخصات شرکت ۱۰۲ میلیارد تومانی و آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی

منبع: بورس پرس

عناوین برگزیده
صمت سوریه
وزیر صنعت، معدن و تجارت در رأس هیأتی از فعالان اقتصادی وارد دمشق شد

صمت سوریه