تاریخ: ۰۱ تير ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۲۳
کد خبر: ۲۶۳۵۳۲
پیش از ورود به مجمع این گزارش را بخوانید:
‌می‌متالز - شرکت‌هایی که در دومین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع عمومی خواهند داشت شامل شرکت‌های نیرو ترانس و تأمین ماسه ریخته‌گری خواهند بود.

به گزارش می‌متالز، شرکت‌هایی که در دومین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع عمومی خواهند داشت شامل شرکت‌های نیرو ترانس و تأمین ماسه ریخته‌گری خواهند بود، گفتنی است که شرکت تأمین ماسه ریخته‌گری نوبت دوم مجمع عمومی عادی خود را برگزار می‌کند.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد، گزارش عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

نگاهی تحلیلی به شرکت‌هایی که فردا به مجمع می‌روند

نیرو ترانس

شرکت نیرو ترانس در آخرین صورت مالی حسابرسی‌شده خود میزان سود خالصی که طی این دوره به ثبت رساند برابر با مبلغ ۲۴۴ میلیارد تومان است و در ازای هر سهم نیز ۲۵۹ ریال سود کسب کرد، میزان درآمد عملیاتی که "بنیرو" طی این دوره سالانه از خود بر جای گذاشت مبلغی بالغ‌بر ۸۵۰ میلیارد تومان بود.

این شرکت در پایان سال مالی گذشته ۱،۵۲۱ ریال سود در ازای هر سهم شناسایی کرد که از این مقدار ۳۳ درصد پرداختی به سهامداران خود داشت.

تأمین ماسه ریخته‌گری

شرکت تأمین ماسه ریخته‌گری در پایان سال مالی خود که منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ است میزان سود خالصی که این دوره از خود بر جای گذاشت بالغ‌بر ۵۰ میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم نیز ۲۶۸ ریال سود شناسایی کرد و همچنین میزان درآمدی که این شرکت طی سال مالی به دست آورد برابر با ۱۱۸ میلیارد تومان بود.

شرکت "کماسه" در سال مالی گذشته ۹۵۶ ریال در ازای هر سهم سود شناسایی کرد که از این مقدار سهم، به میزان ۱۰ درصد به سهامداران خود پرداختی داشته است، مجمع عمومی این شرکت در تاریخ ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار شد ک به حد نصاب نرسید، اکنون در نوبت دوم از سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده تا در تاریخ دوم تیر ماه ۱۴۰۱ در مجمع عمومی حاضر شوند.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده