تاریخ: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۲۲
کد خبر: ۲۶۸۸۷۰
در مجمع عمومی عادی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه تصویب شد:
‌می‌متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه مبلغ ۱،۱۴۷ میلیارد ریال (به ازای هر سهم ۱۵۰ ریال) سود تقسیم کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، میلاد شمس مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه از جمله برنامه‌های شرکت در سال ۱۴۰۱ تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه و افزایش حدود ۳۱ درصدی سرمایه شرکت از ۷،۶۵۰ میلیارد ریال به مبلغ ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته پس از کسب مجوز سازمان بورس اعلام کرد.

وی در ادامه به جذابیت سهام این شرکت اشاره کرد و گفت: به‌رغم رشد ۱۳،۸ درصدی شاخص کل از ۱،۲۹۱،۸۳۹ واحد به ۱،۴۶۹،۸۳۲ واحد از تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰ تا تاریخ ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۱ ارزش بازار سهام سرچشمه از ۲۴،۲۰۰ میلیارد ریال به ۳۵،۶۴۰ میلیارد ریال افزایش یافته است که بازدهی ۴۷،۳ درصدی را در بازه زمانی مذکور نصیب سهامداران وفادار خود کرده است.

شمس با بیان اینکه برای سومین سال متوالی توانستیم گزارش مطلوب از حسابرس شرکت اخذ کنیم، افزود: همچنین توانسته‌ایم یک ابر پروژه در سال ۱۴۰۱ را اخذ کنیم.

وی گفت: اکثر سهامداران حقیقی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه بازنشستگان و شاغلان شرکت ملی صنایع مس ایران هستند که بنده و همکارانم با تمام قوا در تلاشیم تا امانتدار حقوق ذینفغان باشیم.

منبع: مس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده