تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۵:۴۲
کد خبر: ۲۶۹۴۷۰
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد؛
‌می‌متالز - فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف هفت هزار تُن سیمان به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال که در یک انبار احتکار شده بود در عملیات مأموران انتظامی شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش می‌متالز، سردار محمدرضا میرحیدری اظهار داشت: در ادامه طرح‌های نظارت بر واحد‌های صنفی و برخورد با مخلان اقتصادی، مأموران انتظامی شهرستان کاشان از احتکار مقدار زیادی سیمان در انبار یک شرکت فروش سیمان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات، مأموران طی هماهنگی با مرجع قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت از محل انبار بازدید کردند که در نتیجه این عملیات هفت هزار تُن سیمان احتکار شده کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، ارزش سیمان‌های احتکاری را برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل، مدیر عامل شرکت به پلیس آگاهی کاشان احضار و پس از انجام تحقیقات لازم از وی، پرونده با موضوع احتکار برای انجام اقدامات قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردار میرحیدری با تاکید بر برخورد قاطع با اخلالگران در بازار و مفسدان اقتصادی که باعث اختلال در زندگی مردم می‌شوند گفت: از شهروندان می‌خواهیم هرگونه موارد مجرمانه از جمله فعالیت در زمینه تهیه و توزیع کالای قاچاق و احتکار کالا‌های اساسی را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا پس از بررسی‌های تخصصی با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده