تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۵:۳۷
کد خبر: ۲۶۹۷۳۷
‌می‌متالز - صبح روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱، رئیس مرکز اداره ارتباطات وزارت صمت از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی صنایع مس ایران بازدید کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، «حسین زاده قشمی» رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت در این بازدید از نزدیک در جریان روند برنامه فعالیت‌ها و نحوه اطلاع رسانی و ارتباطی روابط عمومی شرکت ملی مس قرار گرفت.

وی با اشاره به ایجاد هم افزایی در میان روابط عمومی‌های فعال در حوزه صنعت و معدن گفت: مسوولیت‌های اجتماعی یکی از مقوله‌های حائز اهمیت است. اما طراحی الگو‌ها و مدل‌های جدید برای انجام فعالیت‌های بیشتر و خلاقانه بسیار لازم و ضروری است.

رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت در ادامه گفت: برای ایجاد و تحقق روشی خلاقانه در ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، لازم است تا از نهاد‌ها و سازمان‌هایی که در این زمینه فعالیت کرده اند دعوت کنیم تا مدل‌ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

وی بیان کرد: در مجموع با مطرح شدن مدل‌های مختلف، می‌توان نظر به اهمیت موضوع و توانایی‌های هر بخش و امور مدلی را برای انجام برنامه‌های رسانه‌ای و ارتباطی در بخش معدن و حوزه مسوولیت اجتماعی در نظر گرفت.

در جریان این بازدید «محمد قراخانلو» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مس که با همراهی مسوولان واحد‌های این مدیریت همراه بود در خصوص فعالیت‌های رسانه ای، نشریات و اقداماتی که در راستای پیاده سازی روابط عمومی الکترونیک در سطح شرکت مس و مجتمع‌ها صورت گرفته است، توضیحاتی را ارائه کردند.

منبع: مس پرس

عناوین برگزیده