تاریخ: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ، ساعت ۲۱:۵۸
بازدید: ۷۶
کد خبر: ۳۴۰۵۲۳
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات رقم زد:

رشد ۲۸ درصدی بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های "ومعادن"

‌می‌متالز - شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این ماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

به گزارش می‌متالز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این ماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

رشد ۲۸ درصدی بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های
مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "ومعادن" در این دوره برابر با ۳۰ هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان بوده است؛ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری "ومعادن" در شرکت‌های خارج از بورس به بهای ۱۲ هزار و ۱۳ میلیارد تومان افزایش یافته است. گفتنی است این میزان برای شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ۱۸ هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری "ومعادن" همچون دوره قبل مربوط به بخش‌های استخراج کانه‌های فلزی و فلزات اساسی بوده است.

رشد ۲۸ درصدی بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های بورسی خود را بالغ‌بر ۱۴۹ هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهمن‌ماه ۳ درصد افزایش یافته است.

رشد ۲۸ درصدی بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های

منبع: بورس نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده