تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۰:۴۶
بازدید: ۲۱۴
کد خبر: ۳۶۹۲۲
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

تصمیم یک لیزینگی برای عرضه در بورس

می متالز - سهام لیزینگ کارآفرین به‌زودی در فرابورس عرضه می‌شود که در مرحله اول ۲۰ درصد از سهام در حد الزامات سازمان بورس را عرضه می‌کنیم.
تصمیم یک لیزینگی برای عرضه در بورس

به گزارش می متالز، محمد سبزوی؛ مدیرعامل با تاکید بر اینکه بخشی از سهام به‌صورت سهام ترجیحی به کارکنان بانک کار آفرین واگذار می‎شود، تصریح کرد: برای ورود به بورس افزایش سرمایه نیز خواهیم داشت که از رقم 40 میلیارد تومان به 100 میلیارد تومان افزایش می‌یابد. وی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، تاکید کرد: این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران خواهد بود.

مدیرعامل لیزینگ کار آفرین با بیان اینکه در سال گذشته حجم عملیات لیزینگ شامل اعطای تسهیلات به مبلغ ۴۱۲ میلیارد ریال و پیش‌پرداخت مشارکت در خرید به مبلغ 47.3 میلیارد تومان و جمعا مبلغ 88.5 میلیارد تومان بوده است، تصریح کرد: انجام مطالعات و بررسی راه‌های افزایش سهم تامین مالی شرکت‌های لیزینگ در مناطق آزاد تجاری و تهیه طرح گسترش فعالیت صنعت لیزینگ در مناطق آزاد تجاری از جمله منطقه آزاد اروند، کیش و ارس از برنامه‌های شرکت است. سبزوی تصریح کرد: سال گذشته به میزان ۲۰ درصد از قیمت تمام شده پول در شرکت لیزینگ کار آفرین را کاهش دادیم.

عناوین برگزیده