تاریخ: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۳:۵۶
بازدید: ۲۰۶
کد خبر: ۳۷۷۸۲
سرویس خبر : انرژی

خرید کنتور در کشور به‌صورت یکسان انجام می‌شود

می متالز - معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: برای اولین بار در صنعت آب و فاضلاب، اسناد تامین همسان کنتورهای آب خانگی توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تدوین و ابلاغ شد.
خرید کنتور در کشور به‌صورت یکسان انجام می‌شود

به گزارش می متالز از وزارت نیرو، "حمیدرضا کشفی" کنتور را یکی از مهم‌ترین کالاهای مصرفی در صنعت آب و فاضلاب دانست و افزود: این اقلام به طور مستمر توسط شرکت‌ها خریداری می‌گردد و وجود انواع و اقسام اسناد خرید و به تبع آن قراردادهای متفاوت در شرکت‌ها به دلیل نبود اسناد همسان خرید و همچنین لزوم ارتقای کیفیت این کالا، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را بر آن داشت تا در راستای سیاست یکسان سازی فرآیند‌ها اقدام به تهیه و تدوین بسته کامل اسناد همسان تامین کنتورهای آب خانگی با کد OP201 نماید.

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور تاکید کرد: این مجموعه یکی از کامل‌ترین اسنادی است که تاکنون در بخش تامین کالا در کشور تهیه شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه شامل تمامی اسناد مورد نیاز در فرایند خرید کنتور اعم از آگهی فراخوان مناقصه، اسناد ارزیابی کیفی، اسناد مناقصه، دستورالعمل شرکت در مناقصه، شرایط عمومی و خصوصی قرارداد، مشخصات فنی، شرایط بازرسی و سایر فرم‌ها و کاربرگ‌های مورد نیاز کاربران است.

کشفی با تاکید بر اینکه در تنظیم این اسناد از نظرات دست اندرکاران صنعت آب و فاضلاب استفاده شده است، گفت: با ابلاغ این اسناد همسان، از این پس تمامی فرایندهای خرید کنتور در کشور به‌صورت یکسان و واحد انجام خواهد شد.

عناوین برگزیده