تاریخ: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۵:۱۵
بازدید: ۱۹۹
کد خبر: ۳۸۹۸۰
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ۴.۰۵ درصد از سهام بانک سامان را واگذار می‌کند

می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در نظر دارد، تعداد ۳۳۳.۶۸۶.۵۰۱ سهم، معادل ۴.۰۵ درصد از سهام بانک سامان را بطور یک‌جا و به صورت نقد از طریق عرضه در فرابورس ایران به فروش برساند.
سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ۴.۰۵ درصد از سهام بانک سامان را واگذار می‌کند

به گزارش می متالز، سهام بلوکی بانک سامان روز شنبه چهارم خردادماه توسط کارگزاری حافظ به قیمت پایه هر سهم 200 تومان روانه میز فروش خواهد.  

بازار معاملات این داد و ستد، تابلو «ب» بازار پایه فرابورس ایران بر اساس مقررات بازار سوم فرابورس خواهد بود و شرایط پرداخت ثمن معامله و واگذاری سهام به صورت یکجا و نقد تعیین شده است.

این در حالیست، با توجه به اینکه بانک سامان در بازار پایه حضور دارد، بر اساس اعلام فرابورس، کسب اطلاعات کافی و وافی از وضعیت مالی، اقتصادی، فنی و حقوقی شرکت مورد واگذاری قبل از تاریخ انجام معامله بر عهده خریدار با خریداران است.

همچنین خریدار با خریداران بعد از واگذاری حق هیچ‌گونه ادعا علیه شرکت فرابورس ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار به استناد نداشتن اطلاعات لازم از اسناد و صورت‌های مالی، اقتصادی، فنی و حقوقی و آخرین وضعیت حساب‌ها و موارد اعلامی و اطلاعات دیگر مربوط به سهام مورد معامله و شرکت مربوطه را ندارند.

عناوین برگزیده