تاریخ: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۵۳
بازدید: ۱۹۲
کد خبر: ۳۸۹۸۷
سرویس خبر : انرژی

واگذاری طرح توسعه یکی از شهر‌های پرجمعیت استان به ذوب آهن

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از واگذاری طرح توسعه شبکه فاضلاب یکی از شهر‌های پرجمعیت استان اصفهان با اعتبار سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به شرکت ذوب آهن اصفهان خبر داد.
واگذاری طرح توسعه یکی از شهر‌های پرجمعیت استان به ذوب آهن

به گزارش می متالز، هاشم امینی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان اصفهان بدون اشاره به نام شهر گفت: این شبکه در اجرای تبصره ۱۹ به طول ۵۰۰ کیلومتر توسعه می‌یابد.
 وی افزود: در سه سال گذشته، برای طرح‌های توسعه شبکه فاضلاب، احداث تصفیه خانه‌های فاضلاب و آب شیرین کن‌ها در شهرستان‌های مختلف استان با هزارو ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار سرمایه گذاری داخلی و خارجی جذب شده است.
عباس رضایی استاندار اصفهان در اولین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان از عملکرد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در اجرای تبصره ۱۹ و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به عنوان موفق‌ترین مسئول استان در این زمینه با اعطای تقدیرنامه تجلیل کرد.
بر اساس تبصره ۱۹ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور به دولت اجازه داده شد با رعایت قوانین و مقررات از جمله قانون اجرای سیاست کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی و به منظور جلب مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی و تعاونی در اجرای طرح‌های منتخب جدید و نیمه‌تمام (با اولویت طرح‌های نیمه‌تمام) و بهره‌برداری طرح‌های تکمیل شده یا در حال بهره‌برداری، در قالب سازوکار مشارکت عمومی - خصوصی، نسبت به امضای انواع قرارداد با بخش خصوصی و تعاونی اقدام و تهیه یا بخشی از وظایف و مسئولیت‌های خود در تأمین کالا‌ها و خدمات در حوزه‌هایی از قبیل پدیدآوری، طراحی، ساخت، تجهیز، نوسازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری را در چهارچوب مقررات به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند.

عناوین برگزیده