تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۷:۰۸
بازدید: ۱۲۴
کد خبر: ۷۴۲۷۴
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

۴۷ واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات تولید و اشتغال دریافت کردند

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ارائه تسهیلات تولید و اشتغال به ۴۷ واحد تولیدی استان سمنان استان سمنان از ابتدای سال امسال خبر داد.
۴۷ واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات تولید و اشتغال دریافت کردند

به گزارش می متالز، بهروز اسودی امروز در یک‌ صد و نود و سومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: به واحد‌های دریافت‌کننده تسهیلات تولید و اشتغال در استان سمنان امسال مبلغی بالغ‌بر 850 میلیارد ریال پرداخت‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: غالب واحد‌های تولیدی دریافت‌کننده تسهیلات مربوط به 2 حوزه صنعتی و کشاورزی هستند که از کل تسهیلات پرداخت‌شده سهم بخش صنعت 722 میلیارد ریال و سهم بخش کشاورزی 127 میلیارد ریال بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به همکاری قابل‌توجه بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات رونق تولید و اشتغال در این استان گفت: از شهریور امسال تعداد 221 واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی‌شده‌اند.

اسودی عنوان کرد: از ابتدای فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان سمنان به مشکلات بیش از 980 واحد تولیدی مشکل‌دار رسیدگی شده است.

وی عمده مشکل واحد‌های تولیدی استان سمنان را مشکلات بانکی، زیربنایی، مالیاتی و تأمین اجتماعی عنوان کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان داشت: امروز نیز با برگزاری این جلسه موافقت اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان مبنی بر معرفی 38 واحد تولیدی دیگر به بانک‌های عامل اعلام شد.

اسودی اضافه کرد: به این 38 واحد تولیدی در صورت تائید تسهیلاتی به مبلغ 550 میلیارد ریال پرداخت می‌شود و با فعالیت این واحدها زمینه اشتغال برای 320 نفر فراهم می‌شود.

عناوین برگزیده