تاریخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۳:۲۲
بازدید: ۲۰۰
کد خبر: ۹۲۷۹۷
کسب سود خالص ۱.۳۶۴ میلیارد ریالی شرکت بدست آمد:

افزایش ۷۵درصدی سودآوری "وبهمن"

می متالز - در بخش درآمد‌های غیرعملیاتی، سود ناشی از فروش اثاثیه به مبلغ ۲۶۷ میلیارد ریال شناسایی شده است.
افزایش ۷۵درصدی سودآوری "وبهمن"

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه گذاری بهمن در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده، موفق به کسب سود خالص یک هزار و ۳۶۴ میلیارد ریالی شده که این سودآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۷۵ درصدی را نشان می‌دهد. سود محقق شده به ازای هر سهم معادل ۴۹۶ ریال به ازای هر سهم است.

درآمد‌های عملیاتی شرکت در این سال به مبلغ ۱.۱۱۴ میلیارد ریال شناسایی و در صورت‌های مالی ثبت و شناسایی شده که این درآمد‌ها شامل سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه پذیر به مبلغ ۶۰۲ میلیارد ریال و همچنین سود ناشی از فروش سرمایه گذاری‌ها به مبلغ ۴۹۰ میلیارد ریال بوده است.


در بخش سود سهام، سود شرکت‌های گروه بهمن به مبلغ ۸۲ میلیارد ریال، فولاد مبارکه اصفهان ۵۱ میلیارد ریال، همراه اول ۳۲ و پتروشیمی مبین به مبلغ ۵۴ میلیارد، بخش اصلی سودآوری شرکت در این بخش را تشکیل می‌دهند.


همچنین در بخش سود ناشی از فروش، سود ناشی از فروش سهام سرمایه گذاری معادن و فلزات به مبلغ ۱۴۷ میلیارد ریال و سود ناشی از فروش سهام بورس کالا به مبلغ ۲۱۹ میلیارد ریال بخش اصلی درآمد زایی این شرکت را در این بخش به خود اختصاص می‌دهد.

همچنین در بخش درآمد‌های غیرعملیاتی، سود ناشی از فروش اثاثیه به مبلغ ۲۶۷ میلیارد ریال شناسایی شده است.

عناوین برگزیده