تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۷:۳۰
بازدید: ۱۰۲
کد خبر: ۹۳۰۵۵
معاون سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان:

واحد صنفی بندرعباس به صورت مستمر ضد عفونی می‌شوند

می متالز - معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: برای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا، گند زدایی پاساژها، مجتمع‌های تجاری، بازار بزرگ بندرعباس، بازار و معابر عمومی همجوار واحد‌های صنفی با کمک و مشارکت سازمان آتش نشانی بندرعباس و اتحادیه های صنفی بطور مستمر انجام می شود.
واحد صنفی بندرعباس به صورت مستمر ضد عفونی می‌شوند

به گزارش می متالز، محمد عباسی اعلام کرد: آموزش‌های لازم به صنوف و بازاریان با هدف ارتقای آگاهی این قشر در مورد این بیماری داده شده است.

وی افزود: اماکن صنفی استان به ویژه صنوف فعال در زمینه تهیه و توزیع مواد غذایی به صورت مستمر با همکاری نهادها و دستگاه های مربوطه، توسط متصدیان واحدهای صنفی ضد عفونی و گندزدایی می شوند.

عباسی اظهار کرد: جلسات توجیهی برای کلیه روسای اتحادیه های صنفی مخصوصا صنوف مشمول ماده 13 قانون نظام صنفی شامل: میوه فروشان، نانوایان، خواروبار و لبنیات، آرایشگران و اغذیه و رستوران داران با نصب بنرهای اطلاع رسانی و آگاه سازی در خصوص مقابله و پیشگیری بیماری کرونا در سطح بازار و واحدهای صنفی انجام شده است.

وی اظهار کرد: واحدهای صنفی فعال در توزیع لوازم بهداشتی برای توزیع ماسک و مایع ضدعفونی دست با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان آمادگی خود را برا کمک به عرضه این محصولات به مصرف کندگان اعلام کردند.

عناوین برگزیده