تاریخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۹:۴۲
بازدید: ۱۲۱
کد خبر: ۹۳۲۴۰

کمک یک میلیارد ریالی مجتمع فولاد ظفر بناب برای مبارزه با ویروس کرونا

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد ظفر بناب در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این شهرستان یک میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب برای خرید ملزومات بهداشتی و درمانی کمک کرد.
کمک یک میلیارد ریالی مجتمع فولاد ظفر بناب برای مبارزه با ویروس کرونا

به گزارش می متالز، امید اسمعیل ظفر  به تعطیلی این مجتمع از 26 اسفند ماه تا اطلاع ثانوی اشاره کرد و افزود: از زمان شیوع این ویرس و برای مقابله با آن در مجتمع فولاد، دو دستگاه تب سنج، دو دستگاه اکسیژن سنج خون، تعداد زیادی ماسک و مقداری محلول‌های ضدعفونی و سایر ملزومات بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری در این مجتمع مورد استفاده قرار گرفته است.

وی همچنین افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقداماتی مانند تجهیز بهداری مجتمع، استقرار یک دستگاه آمبولانس مجهز، ضدعفونی مستمر، توزیع ماسک، سرو غذا در ظروف یک بار مصرف، تعطیلی اماکن عمومی کارخانه اعم از رستوران و نمازخانه و...، ممنوعیت ورود کارکنان مشکوک به کرونا به داخل محدوده کاری در راستای ارتقای سطح بهداشت محیط و حفاظت فردی کارکنان این شرکت انجام شده است.

مجتمع فولاد ظفر بناب در جنوب غرب استان و در ۱۰۰ کیلومتری تبریز فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده و برای ۶۲۵ نفر اشتغال زایی مستقیم کرده است؛ این مجتمع، به عنوان واحد نمونه صنعتی استان در سال‌های اخیر و واحد نمونه صادرات و سلامت محور انتخاب شده است.

این مجتمع یک دستگاه آمبولانس اورژانس نیز برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کرده است.

عناوین برگزیده