تاریخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۰:۲۱
بازدید: ۱۵۱
کد خبر: ۹۳۵۵۶
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی

ساخت سیستم گندزدایی اتومایزر (مه پاش صنعتی) توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

می متالز - با رهنمود و حمایت ملارحمان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، یکی از شرکت‌های پیشرو در امر مقابله و پیشگیری با این ویروس در مجموعه گل‌گهر بود، در این راستا به کمک و یاری همه‌جانبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان سیرجان نیز پرداخت.
ساخت سیستم گندزدایی اتومایزر (مه پاش صنعتی) توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

به گزارش می متالز، این شرکت در تازه‌ترین اقدام خود در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به ستاد مقابله با کرونای شهرستان سیرجان، اقدام به ساخت سیستم گندزدایی اتومایزر (مه پاش صنعتی) نموده است.

ایده اولیه ساخت این سیستم از سوی روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مطرح گردید و با همکاری معاونت‌ بهره برداری، معاونت فنی و مهندسی و معاونت پشتیبانی مجتمع گل‌گهر در کارگاه ساخت شرکت نظم‌آوران ساخته شده است و این نشان از تلاش و کوشش کارکنان و کارشناسان شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر است که در هر حوزه و فعالیتی که در حال خدمت هستند افکاری فراتر از فعالیت خود در جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی کشور بکار گرفته‌اند.

این دستگاه پس از ساخت و آماده‌سازی، روز گذشته با حضور برخی از مسئولین شهرستان با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفت و جهت استفاده تحویل ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری سیرجان گردید.

عناوین برگزیده