تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۰:۵۴
کد خبر: ۱۳۹۸۹۹
حسن‌پور مطرح کرد؛
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امیدوارم بعد از طی شدن مراحل قانونی مصوبه تامین کالاهای اساسی آقای رئیس جمهور که خود را یک دولت قانون مدار و حقوقدان می‌داند به سرعت با تشکیل کارگروه‌های ویژه برای اجرایی شدن قانون اقدام فوری کند.
دولت قانون مدار و حقوقدان مصوبه معیشتی را اجرا کند

شهباز حسن پور بیگلری

به گزارش می متالز، شهباز حسن‌پور‌بیگلری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب طرح  الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی در مجلس گفت: با توجه به مشکلات معیشتی دهک‌های پایین جامعه در شرایط کنونی، تصویب این طرح یک ضرورت بود که باید با تعامل هرچه بیشتر میان دولت و مجلس اجرایی شود.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس تنها به دلیل داشتن دغدغه معیشتی مردم چنین طرحی را تصویب کردند اما ای کاش دولت از ابتدا با استقبال گرم و آغوش باز به این موضوع ورود و اگر ایراد یا اصلاح و پیشنهادی هم مد نظر داشت به مجلس ارائه می‌کرد زیرا پاک کردن صورت مساله راه حل درستی برای مشکلات کنونی کشور نیست.

نماینده مردم سیرجان در مجلس تصریح کرد: امیدوارم بعد از طی شدن مراحل قانونی این مصوبه، رئیس جمهور که خود را یک دولت قانون مدار و حقوقدان می‌داند به سرعت با تشکیل کارگروه‌های ویژه در مجموعه اقتصادی دولت برای اجرایی شدن این مصوبه اقدام فوری انجام دهد، آنها مطمئن باشند خیر دنیا و آخرت در رسیدگی به نیازمندان جامعه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: حکومت اسلامی مسوول رسیدگی به همه اقشار به ویژه افرادی است که در این شرایط نیاز به همراهی و حمایت بیشتری دارند و تامین کالاهای اساسی مردم یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

عناوین برگزیده