تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۰:۳۴
کد خبر: ۱۳۹۹۳۷
طی دوره یک ماهه منتهی به مهر؛
می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با افزایش یک هزار و ۳۳ میلیارد و ۷۶ میلیون ریال به ۲۶ هزار و ۷۶۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال رسید.
ارزش بازار "وصنعت" افزایش یافت

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ثبت شده ۶ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۵ هزار و ۷۷۷ میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۵ هزار و ۷۳۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۹۷۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال به ۱۶ هزار و ۷۴۸ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت نیز با افزایش یک هزار و ۳۲ میلیارد و ۷۶ میلیون ریال معادل ۲۶ هزار و ۷۶۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۸۵۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۱۴ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۹۱ میلیارد و ۸۱ میلیون ریال خریداری کرد.

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده