تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۳:۴۵
کد خبر: ۱۶۱۵۵۱
می متالز - معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش اصفهان از توسعه دهکده المیپک و پیشگامی شرکت فولاد مبارکه از ساخت ورزشگاه نقش جهان خبر داد.
ساخت دهکده المیپک اصفهان توسط فولاد مبارکه

به گزارش می متالز، حسین زیبایی با اشاره به اینکه ورزشگاه نقش جهان پس از 30 سال با پیگیری مدیران شرکت فولاد مبارکه به سرانجام رسید، اظهار داشت: وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز بستری را برای مشارکت در پروژه های نیمه کاره فراهم کردند و شرکت فولاد مبارکه در راستای تکمیل این ابرپروژه ملی اقدام کرد.

وی افزود: بودجه های دولتی کفاف تکمیل این ابرپروژه را نمی داد و این شرکت فولاد مبارکه بود که در راستای مسئولیت اجتماعی ورزشگاه نقش جهان را تکمیل کرد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش اصفهان تصریح کرد: ورود شرکت فولاد مبارکه باعث شد تا زیرساخت های ورزشی کشور و سرانه ورزشی در استان اصفهان ارتقا یابد و یک مجموعه بزرگ استاندارد با ظرفیت 75 هزار نفر برای رویدادهای ملی و بین المللی ساخته شود.

وی با اشاره به قرارداد فی مابین وزارت ورزش و جوانان با شرکت فولاد مبارکه در راستای توسعه ورزشگاه نقش جهان بیان داشت:ورزشگاه نقش جهان 300 هکتار زمین ورزشی دارد و به مدت 45 سال در اختیار شرکت فولاد مبارکه قرار دارد.

 

تکمیل دهکده المپیک اصفهان توسط فولاد مبارکه

زیبایی با اشاره به انعقاد قرارداد جدید بین شرکت فولاد مبارکه با وزارت ورزش و جوانان گفت: با آزادسازی 130 هکتار توسط شرکت فولاد مبارکه قرار است که پروژه تکمیل دهکده المپیک اصفهان انجام شود و بر اساس اولویت بندی رشته های ورزشی آسیایی و المپیکی سایت های متعدد ورزشی ساخته شود.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه شرکت فولاد مبارکه در کشور و پایبندی این شرکت به مسئولیت های اجتماعی ابراز داشت: اصفهان دومین استان صنعتی کشور است و تعهد شرکت فولاد مبارکه در رسالت های اجتماعی باعث شده است تا مجموعه های ورزشی در سطح استانداردهای بین المللی در اصفهان توسعه پیدا کند.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش اصفهان با اشاره به محدودیت اعتبارات دولتی در سالهای اخیر گفت: قطعا اگر شرکت فولاد مبارکه در ساخت ورزشگاه نقش جهان پیشگام نمی شد این پروژه امسال هم به بهره برداری نمی رسید.

عناوین برگزیده