تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۰۱
کد خبر: ۱۶۱۵۷۲
می متالز - فولاد امروز یکی از سهامی بود که توانست مثبت ۶ درصد را به خود ببیند، اما در نهایت منفی بسته شد. اهداف قیمتی فولاد کجاست؟
اهداف قیمتی فولاد کجاست؟

به گزارش می متالز، فولاد امروز ۲۶ بهمن ۹۹ تا نزدیکی صف خرید در مثبت ۶ درصد هم معامله شد، اما با گذشت زمان و به مرور با بالا گرفتن فشار فروشندگان بازار، قیمت تا محدوده ۱.۵ درصد منفی هم کاهش پیدا کرد و در پایان با معامله ۲۱۷ میلیون برگه سهم و پایانی ۱.۵ درصد مثبت بسته شد.

هدف فولاد کجاست؟

فولاد از تابستان ۹۹ وارد یک روند اصلاحی درون یک کانال نزولی شده است که اخیرا با ظهور یک واگرایی مثبت میان نمودار قیمت و اندیکاتور RSI روند نزولی سهم فعلا متوقف شده و کم کم با ظهور دیگر علایم از جمله شکست خط روند نزولی در RSI به روند صعودی حداقل در کوتاه مدت برگشته است.

قیمت در برگشت از کف خود در ۹۵۰ تومان موفق به صعود به محدوده فیبوی ۰.۲۳ درصد اصلاح اخیر در ۱۲۵۰ تومان شده است که همزمان خط گردن الگوی برگشتی W نیز می‌باشد. قیمت در گام اول شانس رسیدن به محدوده ۱۴۰۰ تومان در سقف کانال نزولی و بعد از آن در اوج قبلی خود در فیبوی ۰.۳۸ درصد اصلاح اخیر در ۱۵۰۰ تومان را دارد که به احتمال زیاد برای رسیدن به آن‌ها مسیر همواری پیش روی سهم نیست؛ لذا به احتمال زیاد قیمت یک اصلاح کوتاه به ۱۲۰۰ تومان داشته باشد.

نمودار و جدول در قسمت دانلود

منبع: نبض بورس
عناوین برگزیده