تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۴:۰۱
کد خبر: ۱۶۱۶۴۳
زارع خبر داد:
به گزارش می متالز، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس گفت: هیات رئیسه این کمیسیون امروز عصر برای بررسی لایحه اصلاحیه بودجه و تعیین خط مشی جلسه دارد و از فردا صبح جلسات خود را برای بررسی جزئیات بودجه سال آینده آغاز می‌کند.
جلسات کمیسیون تلفیق بودجه از فردا صبح آغاز می‌شود

رحیم زارع

به گزارش می متالز، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس با اشاره به تصویب کلیات لایحه اصلاحیه بودجه سال آینده گفت: هیات رئیسه کمیسیون تلفیق امروز عصر برای بررسی لایحه اصلاحیه بودجه و تعیین خط مشی این کمیسیون برای چند روز آینده جلسه دارد.

وی ادامه داد: جلسات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس از فردا صبح برای بررسی جزئیات آغاز می‌شود و احتمالا به صورت سه شیفت این جلسات ادامه پیدا خواهد کرد تا هر چه سریعتر گزارش آن به صحن علنی ارائه شود زیرا از یکشنبه هفته آینده قرار است که جزئیات بودجه در صحن علنی بررسی شود.

زارع تاکید کرد: با توجه به زمان اندک باقی مانده تا پایان سال و روند بررسی بودجه و ارسال آن برای شورای نگهبان، امیدواریم تا قبل از پایان سال بتوانیم بودجه سال 1400 را تعیین تکلیف کنیم.

 سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس اظهار کرد: احتمالا در بخش‌های از بودجه به دلیل نیاز به رایزنی، شورای نگهبان با حضور در جلسات کار بررسی و اعلام نظر نسبت به مصوبات را انجام دهد و اینگونه ضمن صرفه جویی در زمان به دولت برای اجرای بودجه کمک خواهد شد.

عناوین برگزیده