تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۶:۲۴
کد خبر: ۱۶۱۶۸۶
توانگر در توئیتی نوشت:
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توئیتی را درباره موضوع اعطای «دو پایه تشویقی مادام‌العمر به ۱۱ مدیر نفتی» منتشر کرد.
مصوبه جدید وزارت نفت و اعطای دو پایه تشویقی مادام‌العمر به ۱۱ مدیر نفتی

مجتبی توانگر

به گزارش می متالز، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توئیتی را درباره موضوع اعطای «دو پایه تشویقی مادام‌العمر به ۱۱ مدیر نفتی»،منتشر کرد و نوشت:

"سازمان بازرسی با ورود به پرونده اعطای «دو پایه تشویقی مادام‌العمر به ۱۱ مدیر نفتی»، مصوبه وزارت نفت در این باره را غیرقانونی و دارای ابهامات زیادی دانست.در نتیجه دیوان عدالت اداری حکم به ابطال این مصوبه صادر کرد.

پس از ابطال این مصوبه، وزارت نفت بلافاصله اقدام به تهیه مصوبه دیگری کرده تا بتواند دو گرید از دست رفته را در قالبی همه‌گیرتر از تاریخ ۹۹/۱/۱ به ۱۱ مدیر نفتی بازگرداند. تاکنون رئیس سازمان اداری و استخدامی از امضای این مصوبه امتناع کرده‌ است.

در مصوبه جدید نیز وزارت نفت برای اعطای این امتیاز ویژه غیرقانونی بر همان قوانین مصوبه قبلی استناد کرده و می‌خواهد به بهانه مجوز قانون برای افزایش حقوق و مزایای کارکنان مناطق عملیاتی، به ۱۱ مدیر اداری و ستادی خود دو پایه تشویقی مادام العمر اعطا کند."

عناوین برگزیده