تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۰:۳۵
کد خبر: ۱۶۱۷۳۳
می متالز - سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم‌نامه همکاری در حوزه اقتصاد دیجیتال و توسعه فناوری‌های نوین امضا کردند.
ایدرو ومعاونت علمی ریاست‌جمهوری در توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می‌کنند

ایدرو ومعاونت علمی ریاست‌جمهوری در توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می‌کنند

به گزارش می متالز، این تفاهم‌نامه در نخستین روز برگزاری ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا به امضای «حمید بازارگان» معاون صنایع پیشرفته ایدرو و «مهدی محمدی» دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رسید.

محور این تفاهم‌نامه، همکاری متقابل و هم افزایی در زمینه حداکثرسازی خلق ارزش و توسعه فناوری نوین در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی مبتنی بر توان شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با تمرکز بر موضوع شهرهای هوشمند، فناوری اینترنت اشیا، سلامت هوشمند، شبکه‌های نسل جدید و توسعه مرکز تعالی شهرهای هوشمند است.

مرکز گسترش فناوری های اطلاعات (مگفا) به نمایندگی از ایدرو و ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسوول اجرای این تفاهم‌نامه خواهند بود .

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در میانه رویداد هفته ایران دیجیتال با حضور شرکت‌ها و فعالان حوزه اینترنت اشیا امروز آغاز به کار کرد و تا فردا ادامه دارد.

عناوین برگزیده