تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۸:۰۳
کد خبر: ۱۶۱۹۲۲
مقیمی:
می متالز - مدیرعامل ایران خودرو گفت: با ترخیص قطعات مانده در گمرک، عرضه محصولات بیشتر می‌شود.
ترخیص قطعات مانده در گمرک سبب عرضه بیشتر محصولات می‌شود

Image result for ترخیص قطعات مانده در گمرک سبب عرضه بیشتر محصولات می‌شود

به گزارش می متالز، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به قطعات مانده در گمرک، گفت: قطعات مانده در گمرک، در یک فرآیند در جریان قرار دارند. در بحث مربوط به کالاهای مانده در گمرک، از سال گذشته تاکنون نزدیک به ۱۰۰ قطعه را که قبلا از خارج از کشور تامین می‌کردیم، با ساخت داخل، تامین می‌کنیم. 

مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: اما برخی از کالاهایی را که نمی‌توانیم در داخل بسازیم، مجبور هستیم از خارج وارد کنیم، با این حال در تلاش هستیم همان قطعات وابسته را در داخل بسازیم که اکنون در برخی از قطعات پروژه در حال اجرا داریم و برخی از آنها در هدف گذاری سال آینده هستند.

این مقام مسوول تشریح کرد: برخی از قطعات در هدف گذاری ساخت سال آینده نبوده است که آنها را از خارج وارد می‌کنیم و این فرآیند در جریان است، با ترخیص آن قطعات، خودروها تکمیل و به بازار عرضه خواهند شد.

او گفت: امیدوارم در این ایام باقی مانده با همکاری‌های مختلفی که گمرک داشته، بتوانیم بحث ترخیص را انجام دهیم. ترخیص این قطعات معادل این است که خودروها را تجاری کنیم و به دست مردم کشور برسانیم. با سناریویی که داریم، در نظر داریم تعداد خودروهای معوق را بیشتر عرضه کنیم که با از بین رفتن کرونا  مردم با خیال راحت بتوانند به سفر بروند. با افزایش سفرها مردم نیاز بیشتری به خودروی ایمن خواهند داشت. 

مدیرعامل ایران خودرو گفت: در تلاش هستیم رضایت مشتریان را بیشتر از قبل جلب کنیم. بحث‌های ایمنی برایمان بسیار اهمیت دارد. در بحث ارائه خدمات به مشتریان برای اینکه نیاز مردم بر طرف شود، سیستم‌هایی طراحی شده است.  هدف ما این است که با ارتقا ایمنی رضایت مشتریان را برطرف کنیم. در سال ۹۹ متناسب با جهش تولید در تلاش هستیم این خواسته را محقق کنیم.

عناوین برگزیده