تاریخ: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۵۴
کد خبر: ۲۰۸۲۳۴
مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان:
‌می‌متالز - مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان گفت: با سرلوحه قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و مدیریتی جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به "اصل ما میتوانیم" نیز در فولاد هرمزگان بتوانیم در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت موفقیت‌هایی بیش از پیش به دست آورده و قدم‌های بزرگی در راستای افزایش ظرفیت تولید برداریم.

به گزارش می‌متالز، مراسم تکریم "فرزاد ارزانی" و معارفه "عطااله معروفخانی" به عنوان مدیرعامل فولاد هرمزگان ۱۱ اردیبهشت ماه، در سالن جلسات شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد.

این مراسم با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، حیدری معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان، قاسمی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، خلج تهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس و معاونین و مدیران حوزه مدیرعامل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در شرکت فولاد هرمزگان و تبریک روز کارگر با تاکید بر نقش کارگران در صنعت و تولید، گفت: کارگران، شریف‌ترین و زحمتکش‌ترین طبقه اجتماع هستند و دست و بازوی پر توان و تلاش گر و همت والای آن‌ها، باعث گردش چرخه‌های صنعت و تولید در جامعه می‌شود.

عطاالله معروخانی با تشکر از اعتماد مقام عالی وزارت صمت و حسن نیت سهامداران و اعضا هیات مدیره، انتصاب خود به سمت مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان را فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردمان نجیب و تلاشگر استان هرمزگان و صنعت فولاد کشور خواند.

وی فولاد هرمزگان را دارای کارآمدترین و غنی‌ترین منابع انسانی در تمامی سطوح تولیدی بهره برداری و اداری و مدیریتی دانست و عنوان کرد: امیدوارم بتوانم با عزمی جزم و اراده‌ای راسخ توام با اخلاص و همتی مضاعف به تقویت و تعمیق اهداف شرکت نائل آیم.

معروفخانی رکود شکنی‌های فولاد هرمزگان را در تولید، نتیجه همت وغیرت منابع انسانی متخصص این شرکت دانست و اظهار کرد: قرارگرفتن اینچنین کادر انسانی در کنار سایر ظرفیت‌های بسیار منحصر به فرد این شرکت از جمله تکنولوژی به روز، زیرساخت‌های مناسب برای توسعه و دسترسی به آب‌های آزاد، این شرکت را جز موفق‌ترین و شکوفا‌ترین شرکت‌های تولید فولاد کشور قرار داده است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با همدلی و هم افزایی کادر انسانی ارزشمندی که در فولاد هرمزگان حضور دارند و با سرلوحه قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و مدیریتی جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به "اصل ما میتوانیم" نیز در فولاد هرمزگان بتوانیم در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت موفقیت‌هایی بیش از پیش به دست آورده و قدم‌های بزرگی در راستای افزایش ظرفیت تولید و طرح‌های توسعه‌ای برداریم و بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" نام گذاری شده است به سهم خود نقش آفرینی کنیم.

منبع: ایسنا

عناوین برگزیده