تاریخ: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۲۴
کد خبر: ۲۰۸۲۶۴
پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران
‌می‌متالز - مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم را تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، متن پیام به این شرح است:

۱۲ اردیبهشت ماه مصادف با شهادت علامه شهید مرتضی مطهری و روز معلم فرصت مغتنمی است تا یاد کنیم از انسان‌های آزاده‌ای که نور وجودشان روشنی و الهام بخش مشتاقان فراگیری دانش است. کسانی که با جهل ستیزی، راه انبیاء الـهی را ادامه مـی دهند و به امر خطیر روشنگری و انسان سازی می‌پردازند.

جـای تـردید نیست که دستیابی به جامعه توسعه یافته از مسیر تربیت انسان‌های پرتلاش، متعهد و اخلاق مداری مـی گذرد کـه حـاصل تلاش‌های ارزشمند معلمان متعهـد و شایسته است؛ کسانی که با از خود گذشتگی، جلوه‌های نمادینی از ایثار می‌آفرینند که در خاطره تک تک ما به یادگار باقیست.

بدون شک انسان در مسیر کمال، بی نیاز از وجود متعالی معلمان نیست، کسانی که پیشرو در مسیر کمال انسانی محسوب می‌شوند و جامعه را در مسیر توسعه یافتگی راهبری می‌کنند. معلمانی که روشنی بخش مسیر تعلیم و تعلم هستند و از مقام والایی در هدایت افراد به سوی رستگاری برخوردارند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ مردان و زنان عرصه تعلیم و تربیت به ویژه علامه شهید مرتضی مطهری، "روز معلم" را خدمت تمامی معلمان و فعالان عرصه آموزش و پرورش که در مسیر آگاهی بخشی و روشنگری تلاش می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال برای آنان سلامتی و تندرستی مسالت می‌نمایم.

اسماعیل لله گانی

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده