تاریخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۰۵
کد خبر: ۲۰۹۳۴۶
‌می‌متالز - مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در نشستی مسوولان شرکت سیمان شرق، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت تولید کنندگان بومی برای تامین نیاز‌های شهرداری‌ها در اولویت سازمان همیاری قراردارد.

به گزارش می‌متالز، محمد سنجری در جلسه‌ای مشترک با محمد مهدی ابراهیمی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان شرق با اشاره به اهداف و رسالت‌های این نهاد، گفت: سازمان همیاری و شرکت‌ها و موسسات تابعه کار پشتیبانی و حمایت ۸۱ شهرداری استان و سازمان‌ها وابسته آن را در جهت تامین نیازمندی‌ها حوزه مدیریت شهری را برعهده دارد.
وی افزود: با توجه به تاکید هیات مدیره، رویکرد و راهبرد اصلی سازمان بر حمایت از شهرداری‌های کم برخوردار است و تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت فعالیت با شهرداری‌های بزرگ، منابع لازم برای کمک به شهرداری‌های کوچک و ضعیف ترفراهم شود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی ادامه داد: شهرداری‌ها مجموعه‌هایی هستند که هریک از شهروندان به صورت روزانه در چند موضوع مختلف از خدمات آن‌ها استفاده می‌کنیم و تامین نیاز‌های حوزه مدیریت شهری نیز به سازمان همیاری محول شده است.
وی یکی از نیاز‌های اساسی شهرداری‌ها را در حوزه عمرانی مصالح ساختمانی به ویژه سیمان عنوان و بیان کرد: عموماً تامین این نیاز حوزه شهری نیز به صورت تجمعی و کلی توسط سازمان همیاری انجام می‌شود که در هزینه و سرعت و کیفیت محصول نقش موثری خواهد داشت.
سنجری خاطرنشان کرد: نگاه ما در تامین نیازمندی‌های حوزه شهری به درون خانواده استان است، لذا امیدواریم در قالب ایجاد یک بستر همکاری مشترک از ظرفیت‌های بومی خراسان رضوی در جهت کمک به شهرداری‌ها و تامین سیمان مورد نیاز در حوزه‌های عمرانی و شهری استفاده کنیم.

منبع: جام جم آنلاین

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین