تاریخ: ۱۵ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۳۰
کد خبر: ۲۱۷۱۵۸
‌می‌متالز - شرکت رجا به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت فرهنگ ازدواج، به زوج‌های تازه عقد کرده هدیه می‌دهد.

به گزارش می‌متالز، رضا عصاری معاون شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این که بر اساس این طرح به هشت زوج که تاریخ عقدشان در بازه زمانی ۱۹ الی ۲۵ تیر ماه سال جاری باشد به قید قرعه بلیت رایگان اعطا می‌کند، افزود: تمام زوج‌هایی که تاریخ عقد آن‌ها در بازه زمانی مذکور است، می‌توانند برای شرکت در قرعه کشی با ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه خود از طریق اینستاگرام رجا به نشانی rajarail@ اقدام کنند.

وی با یادآوری این که با بیان اینکه مهلت دریافت درخواست‌ها تا پایان روز هفتم مرداد ماه (مصادف با عید سعید غدیر خم) است، افزود: پس از صحت سنجی درخواست‌های ثبت شده، به هشت زوج به قید قرعه ۲ عدد بلیت رایگان با اعتبار زمانی تا تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ در مسیر انتخابی اهدا می‌شود. قرعه کشیروز ۹ مرداد هم‌زمان با ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع) برگزار می‌شود.

وی درباره اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطار‌های رجا نیز گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی با شعار "سفر هوشمند (سفر+سلامت) " با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطار‌ها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و ... آغاز و اجرایی کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده