تاریخ: ۱۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۴۹
کد خبر: ۲۱۷۳۷۳
‌می‌متالز - به نظر می‌رسد بورس طی هفته‌های اخیر به روند تعادلی برگشته، بررسی بازدهی هفتگی بازار‌ها نشان می‌دهد که در این هفته فقط بازار سرمایه رشد کرد و دیگر بازار‌ها با افت ارزش مواجه شدند.

به گزارش می‌متالز، به نظر می‌رسد بورس طی هفته‌های اخیر به روند تعادل برگشته، بررسی بازدهی هفتگی بازار‌ها نشان می‌دهد که در این هفته فقط بازار سرمایه رشد کرد و دیگر بازار‌ها با افت ارزش مواجه شدند.

بورس

شاخص کل بورس در این هفته ۲۶ هزار واحد افزایش یافته که نشان می‌دهد این بازار دو درصد رشد کرده است.

براساس داده‌های سازمان بورس و اوراق بهادار، شاخص کل در پایان هفته قبل روی سطح یک میلیون و ۲۵۶ هزار واحدی قرار است، اما در این هفته به سطح یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحدی رسید.

دلار

قیمت دلار در این هفته ۱۵۰ تومان افت کرد.

طبق نرخ‌های اعلامی صرافی ملی، قیمت دلار آمریکا در پایان هفته منتهی به ۱۱ تیر روی نرخ ۲۵ هزار و ۱۵۰ تومانی بود. در این هفته افت ۰٫۶ درصدی به در ابتدای کانال ۲۵ هزار تومان ایستاد.

سکه

هر عدد سکه امامی در هفته اخیر ۰٫۷ درصد افت کرد.

براساس داده‌های اقتباس شده از شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت سکه طرح جدید در پایان هفته قبل ۱۰ میلیون و ۷۹۴ هزار تومان بود.

در این هفته با ۸۳ هزار تومان افت به نرخ ۱۰ میلیون و ۷۱۱ هزار تومان رسید.

طلا

طلای ۱۸ عیار در این هفته کم‌نوسان‌ترین بازار شد و فقط سه هزار تومان کاهش قیمت داشت.

قیمت طلای ۱۸ عیار در پایان هفته دوم تیر یک میلیون و ۶۷ هزار تومان بود. در این هفته افت -۰٫۲ درصدی داشت و به نرخ یک میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده