تاریخ: ۲۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۵۷
کد خبر: ۲۱۷۸۱۸
شبیه سازی گل به سایپا در نقش جهان؛
‌می‌متالز - احسان حاج صفی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در مصاف با صنعت نفت آبادان ارسال کننده پاس گل چهارم تیمش از روی یک ارسال کرنر بود.

به گزارش می‌متالز، در کنار پرسپولیس که در پنجره نقل و انتقالات بسیار فعال عمل کرد و توانست با خرید شهریار مغانلو و بازگرداندن مهدی ترابی شرایط بسیار خوبی در خط هجومی اش رقم بزند، سپاهان هم بیکار نبود و با بازگرداندن احسان حاج صفی سعی کرد در رقابتی که با پرسپولیس در عرصه‌های مختلف دارد، جا نماند.
حاج صفی در بدو ورود مقابل تراکتور موفق به ارسال پاس گل شد و یک هفته بعدتر مقابل سایپا نیز ارسال کننده تنها پاس گل بازی در جریان پیروزی یک بر صفر مقابل سایپا بود.
کاپیتان تیم ملی سپس یکی دو مسابقه‌ای به صورت مستقیم در جریان گلزنی‌ها تاثیر نداشت تا در مقابل نساجی با شوتی محکم زننده گل سه امتیازی تیمش لقب بگیرد. حاج صفی بار دیگر در مقابل پیکان تاثیرگذار ظاهر شد و زننده تک گل تیمش در جریان تساوی یک بر یک بود.
او که مقابل صنعت نفت آبادان دهمین حضور با پیراهن سپاهان را در لیگ بیستم تجربه می‌کرد، توانست روی گل چهارم با ارسال کرنر زمینه را برای گلزنی عزت پورقاز فراهم کند، تا شبیه سازی گلی که این دو در اکباتان مقابل سایپا به ثمر رسانده بودند، در نقش جهان انجام شود.
شب گذشته سپاهان با درخشش ستاره‌های خود نظیر شهباززاده، سروش، حسینی و ... موفق به شکست شاگردان پورموسوی شد تا همچنان رقابت شدید برای کسب عنوان قهرمانی لیگ بیستم ادامه دار باشد و در این مسیر احسان حاج صفی طی هفته‌های اخیر با زدن ۲ گل و ارسال ۳ پاس گل نقش مهمی در موفقیت‌های سپاهان ایفا کرده است
عکس از محمد امیرحسینی

حاج صفی همچنان شعله ور است! (عکس)

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده