تاریخ: ۲۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۲۷
کد خبر: ۲۱۷۹۸۴
۲۳ تیرماه بصورت آنلاین انجام می‌شود؛
‌می‌متالز - شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سهامداران حقیقی و حقوقی خود و یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می‌نماید تا از طریق بستر مجازی به نشانی www.sksco.ir حضور به هم رساند.

به گزارش می‌متالز، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت در روز چهارشنبه مورخ ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ برگزار می‌شود.
همچنین در آگهی دعوت به مجمع عادی سالیانه سهام این شرکت که در روزنامه‌های اطلاعات و دنیای اقتصاد مورخ ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ به چاپ رسیده، اعلام شده است؛ با توجه به ابلاغیه شماره ۴۴۰ / ۰۵۰/ ب /۹۸ مورخ ۲۶/ ۱۲ / ۱۳۹۸ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، مقرر نموده تا اطلاع ثانونی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفاً در صورتی که با حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی و حقوقی برگزار گردد، امکان پذیر می‌باشد.
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) ضمن تشکر از سهامداران حقیقی و حقوقی، درخواست دارد با مشاهده همزمان مجمع از طریق پیوند مندرج در سایت شرکت به نشانی www.sksco.ir و عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری مجمع، هیئت مدیره را در برگزاری مجمع عمومی در زمان مقرر مساعدت نمایند؛ ضمناً شماره سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۲۳۴۷ ذیل صفحه نمایش آنلاین برای ارسال پیام و طرح سوالات سهامداران محترم در زمان برگزاری مجمع در نظر گرفته شده است.

دستور جلسه فوق شامل موارد زیر است:

  1. استماع گزارش هیات مدیره در مورد عملکرد سال (دوره) مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
  2. استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد عملکرد شرکت طی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
  3. تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
  4. اتخاذ تصمیم در مورد تقسیم سود
  5. انتخاب اعضای هیئت مدیره
  6. انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰
  7. انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، برای درج آگهی‌های رسمی شرکت
  8. تعیین پاداش هیئت مدیره و حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
  9. سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.
عناوین برگزیده